» FATURA 
» İRSALİYE
» ANTETLİ KAĞIT
» ANTETLİ ZARF
» BLOKNOT
» MAKBUZ 
» KARTVİZİT
» KAŞE
» DAVETİYE
» NİKAH ŞEKERİ 
» BROŞÜR EL İLANI
ANA SAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ TEKNİK BİLGİLER MAKİNA PARKURUMUZ İLETİŞİM

Bloknot

 

Küp Bloknot; Adını, en + boy + yükseklik eşitliğinden alır. Kare ebatlarda, 8 x 8 cm - 9 x 9 cm. ve 10 x 10 cm. 1. hamur kağıda ofset baskılı olarak üretilir. Üst taraftan elastiki tutkal kullanılarak, birarada durması sağlanır. Altta gerektiğinde karton veya farklı bir materyal kullanılabilir. Firma logosu, tanıtım spotu adres ve telefonlar basılarak müşterinizin her an sizi hatırlaması sağlanarak, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. 

 

Spiralli Bloknot;

Talep edilen ebatlarda ve sayfa sayısına göre ofset baskı ile şekillendirilen bloknotlar, firma tanıtımı baskılı alt ve üst karton kapak, tasarım ve basımıda yapıldıktan sonra, spiral ciltleme yöntemiyle, defter şeklinde ciltlenerek üretim sonuçlandırılır. Kapaklar; 250 - 350 gr bristol, kuşe karton üzerine 1-2-3-4 renk ofset baskılı, laminasyonlu, local laklı, varak yaldızlı yapılabilmektedir.

Mukavva Kapaklı spiral cilt;

İhtiyaca ve amaca yönelik olarak, 170 gr kuşe kağıda 4 renk baskılı olarak üretilen ve mat - parlak laminasyon kaplanan bloknot kapağı, sertlik derecesine göre gri mukavvaya taslanarak alt ve üst kapak olarak kullanılır. Kalıcı yıpranmayan, prestijli bir promosyon ürünü olarak spiral ciltli defter şeklinde üretilebilir.

 

 

Promosyon olarak dağıtıldığında dağıttığınız firmaların devamlı not tuttuğu bloknotlar firmanızın tanıtımı için vazgeçilmez bir matbaa ürünüdür. Pendik ersin ofset matbaa istediğiniz şekildeki bloknotların yanında genel olarak kullanılan 4 farklı bloknot çeşidi vardır;

 

1-)Sırttan tutkallı bloknot

2-)Taç Model Sırttan dikişli ve perforeli bloknot

3-)Spiralli bloknot

4-)Kapaklı Taç Model Sırttan tutkallı perforeli bloknot

 

bloknot, pendik matbaa
bloknot2, pendik, matbaa

Batı Mh. Ihlamur Sk. No:18 Çadırcı İş Mrk. Zemin Kat D:28 Pendik - İstanbul

Tel: 0216 483 29 28 - mail@ersinofset.com

Tasarım uygulama Ajans DK

Pendik matbaa, davetiye, fatura, anlaşmalı matbaa pendik, kaşe, irsaliye pendik, kaşe pendik, tahsilat makbuzu pendik, kartvizit pendik, antetli zarf, pendik, antetli kağıt pendik, bloknot pendik, pendik etiket, sedef davetiye pendik, kristal davetiye pendik, nikah şekeri pendik, inka davetiye pendik, koza davetiye pendik, dilek davetite, pendik matbaacı