» FATURA 
» İRSALİYE
» ANTETLİ KAĞIT
» ANTETLİ ZARF
» BLOKNOT
» MAKBUZ 
» KARTVİZİT
» KAŞE
» DAVETİYE
» NİKAH ŞEKERİ 
» BROŞÜR EL İLANI
ANA SAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ TEKNİK BİLGİLER MAKİNA PARKURUMUZ İLETİŞİM

Broşür El İlanı

 

El ilanı denilince ilk akla gelen.Yazıldığı gibi anlaşılmasıdır. Büyüklük olarak A4 ebatlarını geçemeyen el ilanı çalışmaları. Genel anlamda firma ya da ürün portfoyünün bir ya da birkaç ürün üstünde yaptığı kampanyaları, anlık duyurma amaçlı yapılmış olan çalışmalardır. 

 

Broşürden farkı ise el ilanı tamamen çok kısa yazı ile desteklenip fiyat vurgulayarak yada bir yöneldirme yaparak duyuru amacı taşıyan etkin reklam araçları arasındadır. El ilanı çalışmaları beliritlen gibi en buyuk olarak A4 ebadında diger tafatanda istenilen yada projeyle düşünülen ebatlarda yapılabilir. 

 

El ilanı dağıtımları düşünülürken hedef kitleye hitap edebilmek için etkın olması istenilen bölge ya da bölgeler seçilip.İşbirliği ile hazırlanmış grafik tasarımını kullanıcıya servis etme yoluyla etkin bir kapmanyanın başlangıcını yapmış olursunuz. Düşündüğünüz el ilanı çalışmalarınızda gerek tasarım gerekse matbaa hizmeti olarak Pendik Ersin Ofset Matbaa sizlerle çalışma heyecanı içerisinde beklemektedir. 

Batı Mh. Ihlamur Sk. No:18 Çadırcı İş Mrk. Zemin Kat D:28 Pendik - İstanbul

Tel: 0216 483 29 28 - mail@ersinofset.com

Tasarım uygulama Ajans DK

Pendik matbaa, davetiye, fatura, anlaşmalı matbaa pendik, kaşe, irsaliye pendik, kaşe pendik, tahsilat makbuzu pendik, kartvizit pendik, antetli zarf, pendik, antetli kağıt pendik, bloknot pendik, pendik etiket, sedef davetiye pendik, kristal davetiye pendik, nikah şekeri pendik, inka davetiye pendik, koza davetiye pendik, dilek davetite, pendik matbaacı