» FATURA 
» İRSALİYE
» ANTETLİ KAĞIT
» ANTETLİ ZARF
» BLOKNOT
» MAKBUZ 
» KARTVİZİT
» KAŞE
» DAVETİYE
» NİKAH ŞEKERİ 
» BROŞÜR EL İLANI
ANA SAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ TEKNİK BİLGİLER MAKİNA PARKURUMUZ İLETİŞİM

Maliye Anlaşmalı Fatura
 

 

 

 

* Fatura,

* İrsaliyeli Fatura,
* Serbest Meslek Makbuzu,
* Sevk İrsaliyesi,

* Gider Pusulası,

* Perakende Satış Fişi,

* Yolcu Taşıma bileti,

* Adisyon Tipi Perakende Satış fişi 

 

gibi Resmi evrakların basımı, dağıtımı ve çoğaltılmasına maliye tarafından yeterli görülerek izin verilmiş olan matbaalara "Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar" denilmektedir. (Anlaşmalı matbaa Pendik Ersin Ofset) 

 

Maliye, Matbaa ile anlaşma yapması ve Resmi evrakların basımına izin vermesi için öncelikle müraacatta bulunan Matbaa’nın Makina teşkilatının yeterli bulunması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması gibi özellikler istemekle beraber Matbaalar dan belli bir miktarda teminat mektubu, yada nakit para blokesi alır ve kriterlere uyması halinde her ilin Matbaacılar odası tarafından verilen Yeterlilik Belgesi ile birlikte anlaşmalı evrak basımına izin verir.

 

Anlaşma yapılan Matbaa yada Matbaalar belirli bir Sıra / Seri Numaralarını takip ederek resmi evrak basımını gerçekleştirebilir ve sadece bulunduğu il ve ilçelerine resmi evrak basabilir.

 

Basılı evraklar üzerinde bulunduğu il kodu olan 34 yer almaktadır. Bu il kodunun dışında Anlaşmalı Belge basımı yapamaz, çoğaltamaz. Anlaşmalı Matbaa dışında kalan Matbaalar Maliye ile anlaşmalı evrak basamaz.

fatura basımı pendik, anlaşmalı matbaa, fatura irsaliyeli fatura pendik, anlaşmalı matbaa fatura, pendik, matbaa, davetiye anlaşmalı matbaa pendik

Batı Mh. Ihlamur Sk. No:18 Çadırcı İş Mrk. Zemin Kat D:28 Pendik - İstanbul

Tel: 0216 483 29 28 - mail@ersinofset.com

Tasarım uygulama Ajans DK

Pendik matbaa, davetiye, fatura, anlaşmalı matbaa pendik, kaşe, irsaliye pendik, kaşe pendik, tahsilat makbuzu pendik, kartvizit pendik, antetli zarf, pendik, antetli kağıt pendik, bloknot pendik, pendik etiket, sedef davetiye pendik, kristal davetiye pendik, nikah şekeri pendik, inka davetiye pendik, koza davetiye pendik, dilek davetite, pendik matbaacı